Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

tymoshchuk_vi.JPGТимощук Василь Іполитович

Доцент, кандидат технічних наук, доцент по кафедрі гідрогеології та інженерної геології

Google Scholar link

ORCID 0000-0003-3266-9828

У 1985 р. закінчив Дніпропетровський гірничий інститут, навчався за спеціальністю гідрогеологія та інженерна геологія, кваліфікація – гірничий інженер-гідрогеолог.

В 1985-1986 рр. працював на посаді інженера-гідрогеолога відділу вишукувань Львівського відділення інституту "Атомтеплоелекропроект", з 1986 р. по 1987 р. – інженер-гідрогеолог, начальник партії відділу гідрогеології Дніпропетровської філії інституту "Укрдіпроводгосп". З 1987 р. по 1990 р. навчався в аспірантурі Дніпропетровського гірничого інституту. Після закінчення аспірантури працював на посадах молодшого наукового співробітника, а потім старшого наукового співробітника ГНДЛ-19 Національної гірничої академії України. З 1994 р. переведений асистентом, з 1996 р. – доцентом кафедри гідрогеології і інженерної геології. З 1998 р. по 2001 р. – докторант. З 2001 р. дотепер працює на посаді доцента кафедри гідрогеології та інженерної геології НТУ "ДП".

В 1993 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.15.11 – "Фізичні процеси гірничого виробництва".

Викладає дисципліни: "Гідравліка, гідрологія та гідрометрія", "Динаміка підземних вод", "Гідрогеохімія", "Техногенна гідрогеохімія", "Методи гідрогеологічного, інженерно-геологічного та геотехнічного прогнозування", "Гідрогеологічне обґрунтування проектів будівництва".

Основні напрямки наукових досліджень: гідрогеомеханіка та гідрогеохімія складних геотехнічних систем, математичне моделювання гідродинамічних, геомеханічних та гідрогеохімчних процесів.

Науковий керівник низки науково-дослідних робіт, присвячених дослідженню гідродинамічних та гідрогеомеханічних процесів при будівництві і експлуатації різних споруд та освоєнні родовищ корисних копалин підземним та відкритим способами.

Має більше 50 наукових публікацій, 2 патенти, навчально-методичні розробки.

Є розробником програмного забезпечення для комп'ютерного моделювання геомеханічних процесів і виконання розрахунків за навчальними курсами з динаміки підземних вод і механіки ґрунтів.

Свідоцтва та сертифікати про підвищення кваліфікації:

tymoshchuk_scholarship.jpgПублікації>>

Назад >>


© 2006-2021 Інформація про сайт