Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

КРАЩІ ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ

Казачанська В.А. – начальник відділу інженерних вишукувань ПрАТ «Інститут ДНІПРОКОМУНПРОЕКТ» (випуск 2000 р.)

Письменкова Т.О. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну НТУ «Дніпровська політехніка» (випуск 2002 р.)

Огійченко Ю. – завідувачка лабораторії досліджень ґрунтів ДП «Укрдіпромез» (випуск 2005 р.)

Соболь В. – інженер ТОВ "Міжгалузеве науково-технічне підприємство газогідродинамічних досліджень пластів і свердловин", м. Оренбург, РФ (випуск 2005 р.)

Купрейчук В. – керівник проекту з розробки глибоких горизонтів трубки "Мир", Вілюйська геологорозвідувальна експедиція АК «АЛРОСА», Октябрьська геологорозвідувальна партія, Соха-Якутія, РФ (випуск 2005 р.)

Мала *.*. – гідрогеолог Українського державного інституту по проектуванню металургійних заводів «УКРДІПРОМЕЗ» (випуск 2005 р.)

Кузнецова О.В. – начальник партії інженерно-геологічних вишукувань «ГІІНТІЗ» (випуск 2006 р.)

Телерман О.Б.  – майстер бурової, Дніпропетровська гідрогеолого-меліоративна експедиція у 2009-2019 рр. (випуск 2006 р.)

Точилін О.Д. – заступник керівника ділянки шахтного транспорту ТОВ УК «Колмар», Саха-Якутия, РФ (випуск 2007 р.)

Папуша Т.В. (під час навчання Лиса Т.В.) – головний геолог ДП «Укрдіпромез» (випуск 2007 р.)

Мішуста Л.А. (під час навчання Ігнатенко Л.А.) – Керівник геологічного камерального відділу ТОВ «ГЕОТОП» (випуск 2008 г.)

Шерстюк Є.А. – асистент кафедри гідрогеології та інженерної геології НТУ «Дніпровська політехніка», (випуск 2008 р.)

Перкова Т.І. (під час навчання Воробйова Т.І.) – доцент кафедри гідрогеології та інженерної геології НТУ «Дніпровська політехніка», кандидат технічних наук (випуск 2008 р.)

Лаштаєва Х.О. – кандидат геологічних наук, науковий співробітник Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України (випуск 2009 р.)

Жовтюк К.В. – гідрогеолог, Придніпровська гідрогеологічна партія КП «Південукргеологія» (випуск 2010 р.)

Деревягіна Н.І. – доцент кафедри гідрогеології та інженерної геології НТУ «Дніпровська політехніка», кандидат технічних наук (випуск 2010 р.)

Бодряго К.А. – дільничний геолог ШУ «Дніпровське» ПРАТ «ДТЕК «ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» (випуск 2011 р.)

Карпенко З.С. (під час навчання Держак З.С.) – гідрогеолог, Придніпровська гідрогеологічна партія КП „Південукргеологія (випуск 2011 р.)

Рюміна Д. – головний спеціаліст ВАТ «НПЦ Моніторинг», м. Ханти-Мансійськ, РФ (випуск 2012 р.)

Богомаз Н.М. – фахівець відділу, Всеросійський НДІ мінеральної сировини ім. М.М. Федоровського, РФ, випуск 2012 р.

Баско К.А. – фахфвець Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов'я, випуск 2012 р.

Петровський Р.М. - інженер-геолог, ТОВ "НПП Кримспецгеологія" (випуск 2012).

Солдатенко Є.В. – асистент кафедри загальної та структурної геології НТУ «Дніпровська політехніка», доктор філософії в галузі «Природничі науки» за спеціальністю «Науки про Землю» (випуск 2013 р.)

Тарасевич О.В. – головний гідрогеолог Придніпровської гідрогеологічної партії КП „Південукргеологія (випуск 2013 р.)

Тимохін С.В. – інженер ЕГТД (експедиція геолого-технологічних досліджень) ГУ «Укргазпромгеофізика» АТ «Укргазвидобування»

Шептак К.В. – (випуск 2013 р.) аналітик нафтогазовидобувної компанії Shell (Краків, Польща)

Виноградов Ю.О. – кандидат технічних наук, науковий співробітник відділу управління станом гірничого масиву Інституту фізики гірничих процесів НАН України (випуск 2014 р.)

Клокова О.С. – співробітник відділу служби будівель і споруд в АТ "ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК" , м.Покров (випуск 2015 р.)

Швирло М.М. – директор ПрП "НПФ "Супремум ЄКО-С", геотехнічні дослідження, інженерно-геологічні вишукування (випуск 2016 р.)

Мялик О.В. – дослідник University of Twente, кандидат наук (PhD), Нідерланди (випуск 2016 р.)

Сінчук К.В. – гідрогеолог алмазодобувної компанії «АЛРОСА», с. Удачний, Якутія, РФ (випуск 2016 р.)

Герасимов Д.С. – геолог, майстер бурової установки ПрП "Укргеолсервіс" (випуск 2017 р.)

Світличний А.С. – геолог, ТОВ «Інженерний центр «Геобест» (випуск 2017 р.)

Перерва А.М. – головний спеціаліст відділу економіки природокористування та екологічного моніторингу Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації (випуск січень 2018 р.)

Дунець В.В. – директор геологорозвідувального підприємства ТОВ «БІНАР ГЕО» (випуск січень 2018 р.)

Кононенко Н.О. – інженер геотехнологічної лабораторії, «ГІІНТІЗ», (випуск січень 2018 р.)

Башлик К.Є. – інженер-геолог ТОВ «ГЕОТОП» (випуск 2019 р.)

Груць О.С. – інженер-геолог ТОВ «ГЕОТОП» (випуск 2019 р.)

Войт Є.О. – геолог підприємства ПП "Укргеолсервіс" (випуск 2019 р.)

Саух В.С. – гідрогеолог ТОВ «ФУНАДМЕНТСТРОЙМАКС» (випуск 2020 р.)



© 2006-2021 Інформація про сайт