Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНИХ КОНФЕРЕНЦІЯХ

Americana 2007.jpgПроф. Д.В. Рудаков з українськими колегами та представницею уряду Канади Р. Падіфін (четверта зліва) на конференції “Americana 2007”, присвяченій екологічним технологіям з відновлення природного середовища (Монреаль, Канада, березень 2007 р.)


Krakow_MiningCongress08_.jpgПроф. Д.В. Рудаков з українськими, польськими та німецькими колегами на ХХІ Світовому гірничому конгресі, що проходив під девізом "Нові виклики та перспективи для гірничої промисловості". Засідання Конгресу відбулися у Ягеллонському університеті та Гірничо-Металургійній Академії. Крім того, окремі засідання Світового Гірничого Конґресу були виїзними — зокрема в історичній соляній копальні «Велічка», що знаходиться в 15 км від центра міста (Краків, Польща, вересень 2008 р.)


Denver2008_.jpgПроф. Д.В.Рудаков робить доповідь на конференції, присвяченій відновленню гірничодобувних регіонів, проведеній спільно Національною асоціацією підземних вод та агентством з охорони навколишнього середовища США (Денвер, штат Колорадо, США, жовтень 2008 р.)


spb.jpgДоц. О.В. Інкін, асистенти Т.І. Перкова та Є.А. Шерстюк разом із делегацією НГУ на Міжнародному форумі-конкурсі молодих учених "Проблеми надрокористування", Санкт-Петербурзький державний гірничий інститут імені Г.В. Плєханова (Санкт-Петербург, Росія, квітень 2010 р.)Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт