Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

СПИСКИ ВИПУСКНИКІВ

ВИПУСК 2020

Магістри за спеціальністю  103 Науки про Землю

Група 103м-19-2

Братко Едуард Олександрович

Гріф Данило Михайлович

Земляна Анастасія В’ячеславівна

Огійченко Вікторія Вікторівна

Павліщева Еллада Дмитрівна

Перець Андрій Андрійович

Салагаєва Ганна Олександрівна

Саух Валерій Сергійович

Срібяник Альона Олегівна

Чорноус Анастасія Віталіївна

ВИПУСК 2019

Магістри за спеціальністю  103 Науки про Землю

Група103м-18- 2

Бараннік Анастасія Станіславівна

Башлик Катерина Євгеніївна

Войт Євгенія Олександрівна

Груць Оксана Станіславівна

Євлахович Артем Олександрович

Євтушик Вікторія Андріївна

Маймол Тетяна Сергіївна

Ключка Ельвіра Тарасівна

Костирєв Микита Михайлович

Кочура Анастасія Олександрівна

Рудов Давид Андрійович

Холодова Наталія Миколаївна

Чиженок Ольга Андріївна

ВИПУСК 2018

Магістри за спеціальністю  103 Науки про Землю

Групи 103м-17-2

Біневська Ірина Євгеніївна

Винокуров Єгор  Сергійович

Гайдай Оксана Олександрівна

Герасимов Дмитро Сергійович

Іволга Марія Олександрівна

Ільєнко Валерія Володимирівна

Ільінський Даниіл Михайлович

Цигічко Вікторія Сергіївна

Козюлько Єлизавета Костянтинівна

Кошманенко Євген Олександрович

Куліш Едуард Віталійович

Кульбашна Катерина Віталіївна

Макаренко Володимир Володимирович

Максюта Єлизавета Олегівна

Мартиненко Станіслав Ігорович

Ольховик Олена Анатоліївна

Посунько Дмитро Васильович

Почепень Діана Вікторівна

Світличний Андрій Сергійович

Семененко Оксана Віталіївна

Ташкевич Станіслав Сергійович

Харитонович Діана Іванівна

Ціпко Олександр Олегович

Чень Павло Чжунчанович

Януш Ганна Костянтинівна


ВИПУСК 2017

Магістри за спеціальністю  103 Науки про Землю

Група 103-16-2м

Дунець Володимир Вікторович

Кононенко Наталія Олександрівна

Перерва Анастасія Миколаївна

Романовська Наталія Олександрівна

Ткаченко Олексій Леонідович

Харук Дар’я Валеріївна


ВИПУСК 2016

Магістри за спеціальністю 7(8).04010302  "Гідрогеологія та інженерна геологія"

Група РГ-1 5 -1м

Прізвище, ім’я по батькові студента

Мялик Олександр Вікторович

Некрасова Вікторія Євгеніївна

Сінчук Катерина Валеріївна

Швирло Максим Миколайович

Спеціалістри за спеціальністю (8).04010302  "Гідрогеологія та інженерна геологія"

Група РГ-15-1с

Байдакова Юлія Олегівна

Будько Артем Віталійович

Булавіна Катерина Сергіївна

Гарнаєв Владислав Євгенович

Голобородько Анатолій Олександрович

Закаблук Ілля Андрійович

Земляна Євгенія Ігорівна

Касперова Анастасія Олексіївна

Кравченко Лев Олексій ович

Степанович Ганна Володимирівна

Чередниченко Ольга Леонідівна

Чубірка Іван Олегович

Бакалаври за спеціальністю 6.040103 "Гідрогеологія та інженерна геологія"

група ГЛгр-12- 2

Бабець Роман Володимирович

Винокуров Єгор Сергійович

Водяник Ольга Віталіївна

Галушко Дмитро Віталійович

Голубничий Іван Володими рович

Джоболда Тетяна Анатоліївна

Дунець Володимир Вікторович

Колесник Марія Вікторівна

Кононенко Наталія Олександрівна

Литвинчук Олександра Ігорівна

Могілко Анна Олександрівна

Перерва Анастасія Миколаївна

Пуздря Надія Вікторівна

Рибачова Тетяна Олексіївна

Романовська Наталія Олександрівна

Руденко Аліна Еріанівна

Сидоренко Валерія Юріївна

Ткаченко Олексій Леонідович

Фадєєв Олександр Сергійович

Фоменко Владислава Анатоліївна

Харук Дар'я Валеріївна

Ціпко Олександр Олегович

Шапошник Олександр Анатолійович

Шура Вероніка Русланівна

Єрьомін Іван Сергійович



© 2006-2021 Інформація про сайт